Vydařený běžecký závod policistů Zlínského kraje

Datum: 29. 9. 2017, autor: ikonka autora Redakce , Funkce: ikonka tisku Tisk

Policisté si na desetikilometrové trati vedli velice dobře.

ilustracni obrazek

Ve čtvrtek 21. září proběhl horský půlmaraton a silniční běh. Pořadatelem této akce byl Policejní sportovní klub z. s. Přerov.  Příslušníci IZS vyběhli na trať dlouhou deset kilometrů v deset hodin dopoledne od Obecního úřadu v Rajnochovicích. Ze Zlínského kraje se závodu účastnili nprap. Marek Novotný, odbor služební přípravy, pprap. Mgr. Martina Hořáková, DiS., Obvodní oddělení Kroměříž a nprap. Hana Kuciková, DiS., odbor služby pro zbraně a bezpečnostní materiál.

Policisté zlínského kraje si vedli opravdu dobře. Obtížnou kopcovitou trať vedoucí přes Hostýnské vrchy zdolali výborně. A tomu odpovídají i výsledky. Martina Hořáková se umístila na 1. místě v kategorii ženy do 40 let, Hana Kuciková obsadila ve své kategorii druhé místo. Marek Novotný vybojoval v konkurenci mužů šesté místo.