Růžek
ikonka
Katalog firem
Řadit:   Text:

Pavel Hudec

Vyšetření stopých prvků ve vlasech, Kroměříž, vlasy, zdraví Vyšetřením vlasů na stopové prvky, můžete ovlivnit své zdraví. Vlasy vybrala Světová zdravotnická organizace. Ve vlasech je 50x vyšší koncentrace stopových prvků než v krvi a moči. Nedostatek stopových prvků snižuje imunitu a oslabení organismu = nemoc. Velmi dobré výsledky

Pavel Krupař - Autodílna

Opravy motorových vozidel a prodej náhradních dílů. Opravy a výměny pneumatik. Provoz odtahové služby.

Pedagogicko - psychologická poradna

Tým zkušených psychologů, speciálních pedagogů, terapeutů a sociálních pracovníků poskytuje individuální i skupinovou péči, konzultace s psychologem, speciálním pedagogem, sociálním pedagogem, rodinnou terapii, metodickou pomoc učitelům a školám. PPP pracuje s dětmi a mládeží ve věku od 3 do 19-ti let

Pedikúra Hana Jezná

Nabízím suchou přístrojovou pedikúru vhodnou zvláště pro diabetiky, osoby s neuropatií, lupenkou a cévními onemocněními.

Pedikúra Káňová Petra

Nabízíme: mokrou pedikúru s odstraněním zhrublé kůže odstranění kuřích ok a zarostlých nehtů celkovou úpravu nehtů a dezinfekci úlovovou masáž chodidel lakování nehtů klasické i francouzské

Pedikúra Vaďurová

Mám dlouholetou praxi v pedikúře. K nemohoucím lidem docházím do bytu a do domova důchodců. Při deformitách nohou poradím ortopedické pomůcky na podporu klenby, patní ostruhy, plísně atd. Jste vítáni v mé provozně. Pravidelné ošetření nohou může odstranit různé potíže. Pedikúra není přepych, ale hygienická nutnost.

Pedikúra, manikúra, nehtová modeláž Olga Neoralová

klasická pedikůra (mokrá) po lázni odstranění zrohovatělé kůže zlepšení celkové kondice chodidel řešení problémů se zarůstajícími nehty ošetření kuřích ok,mozolů a zhrublé kůže na patě

Pension a restaurace U nemocnice

Říká se, že láska prochází žaludkem. Proto doufáme, že si naši restauraci zamilujete. Kromě milého personálu se u nás můžete těšit na široký výběr jídel a nápojů. To jsou hlavní ingredience, díky kterým doufáme a věříme, že se k nám budete rádi znovu a znovu vracet.

Penzion a restaurace Holub

Přijměte pozvání do secesní vily nacházející se v klidné Kollárově ulici nedaleko historického centra města.

Penzion Brusenka

Restaurant a penzion Brusenka nabízí vybranou kuchyni a stylové ubytování v jedno a dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Vznikl přebudováním starého panského vodního mlýna z 15. století na rodinný hotel. Nachází se na úpatí hostýnských hor a poskytuje dobré podmínky pro turistiku, cykloturistiku, vyjížďky na koních, v létě koupání na blízkém vyhřívaném koupališti, v zimě lyžování v blízkých lyžařských střediscích hostýnských hor.

Penzion Brusenka

Restaurant a penzion Brusenka nabízí vybranou kuchyni a stylové ubytování v jedno a dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Vznikl přebudováním starého panského vodního mlýna z 15.století na rodinný hotel.

Penzion Malý Val

Penzion Malý Val nabízí příjemné ubytování se snídaní pár kroků od kroměřížského zámku. K dispozici jsou apartmá, dvoulůžkové a jednolůžkové pokoje, které jsou vybaveny televizí, minibarem, telefonem a internetovou přípojkou.Pro hosty penzionu je k dispozici 15 parkovacích míst ve dvoře. Zajišťujeme také pobyty se zaměřením na sport, rekreaci a školení firem.

Penzion Sonáta

Penzion SONÁTA se nachází ve středu města Kroměříže, zvaného také "Hanácké Athény". Nabízíme ubytování ve čtyřech dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, lednicí a TV na pokoji. Internetová přípojka Wifi. Soukromé osvětlené parkoviště před penzionem.

Penzion U Kryštofa

Penzion U Kryštofa Záříčí Kroměříž ubytování : Celková kapacita penzionu je 6 pokojů. 17 lůžek ve 2 až 4 lůžkových pokojích s možností přistýlky. Pokoje s vlastním sociálním zařízením (koupelna s vanou nebo sprchovým koutem, WC), malou ledničkou a BTV. Společné prostory tvoří velký rytířský sál s krbem. Parkování u objektu.

Pesto s. r. o.

Plastové výrobky Plastová okna a prvky pro plastová okna Dveře plastové

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Tyto informace byly vytištěny z portálu Kroměříž.cz [www.kromeriz.cz] – průvodce městem i regionem.
Veškerý obsah je chráněn autorským zákonem a jeho zneužití pro jiné než osobní účely je postižitelné dle Zákona Autorského a pozdějších předpisů.

© 2006, Kroměříž.cz

 
 
 
Ubytovámí
Ubytování ve městě

Hotel Excellent

Hotel Excellent nabízí ubytování evropského standardu v historické části města Kroměř...

Restaurace ikona
Restaurace

BOWLING BAR SCÉNA

V podpalubí Kulturního domu v Kroměříži BOWLING BAR SCÉNA v námořnickém stylu. Přip...

Pamětihodnosti ikona
Pamětihodnosti

Historie města

... přezdívané Hanácké Athény ... Prvopočátky města jsou přisuzovány trhové vsi, k...

Kostel sv.Jana Křtitele

Stavitelství vrcholného baroka na Moravě představuje kostel sv. Jana Křtitele na Masa...

Muzeum Kroměřížska

Muzeum Kroměřížska se nachází v jednom ze tří kapitulních domů, které tvoří na Velkém...

Biskupská mincovna

Biskupská mincovna ze 17. století byla po 200let místem ražby mincí a medailí olomouc...

 
 
 

Městský úřad v Kroměříži

Potřebuji vyřídit na MěÚ v Kroměříži...

Inet objednávání - MěÚ Kroměříž

Elektronické rezervace, systém WebCall...

Televizní program

Přehled reportáží, pořadů a jejich obsahy.

inzerce

Zápis firem do katalogu

Kroměříž.cz nabízí firmám: propagaci Vaší značky, produktů či služeb, způsob zviditelnění Vaší firmy, informace pro stávající i případné klienty o Vaší nabídce, výrobcích či službách firmy, inzerci na internetu, efektivní formy propagace za příznivé ceny. Napište nám na redakce@kromeriz.cz ...


Důležitá telefoní čísla

 

Užitečné odkazy na internetu

Policie ČR, Městská policie
573 331 153, 573 321 156
 
Počasí
TAXI
573 341 020, 777 686 858
 
Mapy
MÚ Kromeríž
573 321 111
 
Jízdní řády
Infocentrum regionu
573 331 473, 573 334 191
 
Rezervace ubytování
Rychlá lékarská pomoc, LSPP
155, 573 322 580, 573 322 263
 
Kulturní přehledy

Služba a provozovatel:

Kroměříž.cz, Copyright © 1997 - 2007.
Reaia s. r. o., Inetrans, Poski.com
Informace o serveru Kroměříž.cz

Vstup pro inzerenty

Zadejte své přihlašovací jméno a heslo.
V případě, že jste osobní údaje zapomněli,
kontaktujte technickou podporu.
OK
růžek levý růžek pravý