Textova verze

ikonka
Katalog firem
Řadit:   Text:

Obecní úřad Zlobice

Poloha vesnice Zlobice je situována hlavně kolem dvou silnic, které se ve Zlobicích protínají. Hlavní cesta vede od Kroměříže přes Zlobice směrem na Věžky a dál na Morkovice. Křižuje ji cesta vedoucí přes obec směrem na Popovice. Opačným směrem od křižovatky vede cesta do Bojanovic a pokračuje na Kojetín.

Oblastní Charita Kroměříž

Oblastní charita Kroměříž je církevní právnická osoba s vlastní právní subjektivitou. Je zřízena olomouckým arcibiskupem. Zaevidována je u Ministerstva kultury, podle zákona 3/2002 Sb. o svobodě náboženského vyznání a postavení církví a náboženských společností. Je součástí Arcidiecézní charity Olomouc, Charity ČR a Caritas internationalis. Statutárním orgánem Oblastní charity Kroměříž je ředitel, jmenovaný dle stanov arcibiskupem olomouckým.

Oční optika NAOME

Maloobchod, prodej, oprava, opravy: -brýle dioptrické, sluneční, sportovní -doplňky -brýlové obruby -kontaktní čočky -skla dioptrická a nedioptrická -optické zboží -expresní služby.

Okea CS 21 Kroměříž s.r.o.

Servis výpočetní techniky Mobitele, mobilní telefony Výpočetní technika

Olga Neoralová

Nabídka pedikúry a depilace nohou.

OPTIMAL INTERIER SERVIS, spol. s r.o.

Výhradní dovozce koberců EGE v České republice. Výhradní dovozce koberců Crossley v ČR.

Optimum KM spol. s r.o

Společnost Optimum KM patří mezi dlouhodobé poskytovatele odborných služeb v daňovém poradenství, vedení účetnictví, implementacích informačního systému a ekonomicko-organizačním poradenství. Jsme členem Komory daňových poradců a Komory certifikovaných účetních.

Orcado s. r. o.

Prodej vybavení pro koupelny Rekonstrukce koupelen Rekonstrukce koupelny a bytového jádra

Orcado, s.r.o.

Nabídka vybavení koupelen, poradenská činnost, zpracování návrhu a jeho realizace.

Osobnosti Kroměříže

Významní rodáci, spisovatelé, hudebníci, vědci, umělci ...

OSSZ Kroměříž

Česká správa sociálního zabezpečení jako orgán státní správy vykonává působnost v oblasti sociálního zabezpečení (důchodového pojištění a nemocenského pojištění) a lékařské posudkové služby.


Normalni verze