Růžek
ikonka
Katalog firem
Řadit:   Text:

Nemocnice Milosrdných sester

Nemocnice Milosrdných sester (dále jen NMS) je nestátní zdravotnické zařízení pro dlouhodobě nemocné pacienty (dále jen LDN). Jeho zřizovatelem je Česká provincie Kongregace Milosrdných sester sv. Vincence de Paul se sídlem v Kroměříži. Ředitele organizace jmenuje statutární zástupce zřizovatele sestra provinční představená.

Nestátní zdravotnické zařízení Ing. Vladimír Duda, DiS.

Akupunktura, Kroměříž, rehabilitace, masáže, masér, lymfatické drenáže Máme pro Vás široký výběr služeb. Léčebná rehabilitace ( kineziologická vyšetření, měkké a mobilizační techniky, individuální léčebná tělovýchova a LTV na neurologickém podkladě - PNF, Bobath koncept, léčba funkční ženské sterility, fyzikální terapie, kraniosakrální terapie), masérské služby ( klasické a sportovní masáže, lymfatické drenáže, Shiatsu, TUINA, Su jok, akupresura, akupinkturní meridiánové masáže a další)...

NWT Computer s.r.o.

Velkoobchod, maloobchod, prodej, služby, servis, opravy. - počítačové sestavy, servery, monitory - faxy, tiskárny, software - digitální kamery, fotoaparáty - spotřební materiál - antivirový software.

Obchodní akademie Kroměříž

Obchodní akademie Kroměříž je koncipována jako univerzální střední odborná škola obchodně podnikatelského zaměření. Své absolventy připravuje pro výkon různorodých činností spojených s podnikáním a administrativou, především pro oblast výrobních podniků, obchodu, peněžnictví, cestovního ruchu a státní správy. V posledních letech však také značně narůstá počet studentů, kteří po maturitě pokračují ve studiu především na vysokých školách.

Obecní úřad Bařice-Velké Těšany

První písemná zpráva pochází z roku 1228. Na území žije 471 obyvatel. V obci se nachází kaplička.

Obecní úřad Bezměrov

První písemná zpráva pochází z roku 1078. Obec se nachází v nadmořské výšce 197 metrů. Na území žije 561 obyvatel.

Obecní úřad Břest

Obec získala v soutěži Vesnice roku 1998 modrou stuhu za společenský život, v roce 1999 bílou stuhu za práci s mládeží . V roce 2000 obec získala titul Vesnice roku ve Zlínském kraji .

Obecní úřad Chvalčov

Obec Chvalčov se nachází na úpatí hory Svatý Hostýn, v údolí mezi trojvrším Svatým Hostýnem, Obřany a Javorníkem. Obec Chvalčov severozápadním okrajem přímo navazuje na město Bystřice pod Hostýnem a vznikla sloučením obcí Chvalčov a Chvalčova Lhota v roce 1951. Na území obce je několik přírodních rezervací, značené turistické trasy, rekreační střediska a v zimě možnost využití lyžařských areálů, včetně lyžařských vleků. Celková rozloha obce je 2 296 ha, z čehož je cca 1 700 ha lesů. Na území obce je Základní škola, Mateřská škola, SOS dětská vesnička, Ústav sociální péče a Výchovný ústav pro mládež s lesnickým odborným učilištěm.

Obecní úřad Chvalnov-Lísky

V malebném údolí, v jihozápadní části okresu Kroměříž se nachází obec Chvalnov.Rozložena je na svazích terénní vyvýšeniny, zvedající se ve středu údolí, které obklopují protáhlé kopce, mající tvar podkovy, jejímž otevřeným západním koncem odvádí Chvalnovský potok veškeré vodstvo do říčky Litavy.

Obecní úřad Honětice

Uchované symboly ve znaku jsou přesvědčivým dokladem existence obce Honětice již v dávné minulosti.

Obecní úřad Jarohněvice

Obec Jarohněvice se nachází v okrese Kroměříž, kraj Zlínský. Ke dni 3. 7. 2006 zde žilo 265 obyvatel. Historie První písemná zmínka o obci je z roku 1267. Pamětihodnosti Kaple svatého Floriána na návsi Mohylník, archeologické naleziště v lese Obora

Obecní úřad Kostelany

Název obce - Kostelany - je starobylého původu. Je odvozen od lidí z kostela, nebo od opevněného místa kastelu. Podle lidové pověsti pochází název od kostelíku, který zde v dávné době stával při Hradské cestě. Založení obce lze předpokládat již ve 14. století na území, které patřilo k tehdy královskému hradu Buchlovu. První písemná zpráva o její existenci je v zástavní listině krále Zikmunda z roku 1422, ta zaznamenává obce patřící k hradu Buchlovu. Po husitských válkách se hranice buchlovského panství měnily a vystřídali se i jeho držitelé.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Tyto informace byly vytištěny z portálu Kroměříž.cz [www.kromeriz.cz] – průvodce městem i regionem.
Veškerý obsah je chráněn autorským zákonem a jeho zneužití pro jiné než osobní účely je postižitelné dle Zákona Autorského a pozdějších předpisů.

© 2006, Kroměříž.cz

 
 
 
Ubytovámí
Ubytování ve městě

Hotel La Fresca

Hotel je situován uprostřed jihovýchodní fronty Velkého náměstí v Kroměříži s přímým ...

Restaurace ikona
Restaurace

Hotel Bouček

Hotel Bouček je umístěn v historickém centru města Kroměříže, kde navazuje na tradici...

Pamětihodnosti ikona
Pamětihodnosti

Podzámecká zahrada

Podzámecká zahrada je přírodně krajinářský park se zahradními stavbami - Rybářský pav...

Muzeum Kroměřížska

Muzeum Kroměřížska se nachází v jednom ze tří kapitulních domů, které tvoří na Velkém...

Arcibiskupský zámek

Renesanční stavba, na jejímž místě stálo hradisko patrně již v době Velkomoravské říš...

Libosad zv. Květná zahrada

Vznikla jako součást stavitelské aktivity biskupa Karla II. Lichtensteina-Kastelkorna...

 
 
 

Hledáte dům, byt, pozemek

.. či pronájem v Kroměříži? Katalog zde.

Městský úřad v Kroměříži

Potřebuji vyřídit na MěÚ v Kroměříži...

Inet objednávání - MěÚ Kroměříž

Elektronické rezervace, systém WebCall...

inzerce

Zápis firem do katalogu

Kroměříž.cz nabízí firmám: propagaci Vaší značky, produktů či služeb, způsob zviditelnění Vaší firmy, informace pro stávající i případné klienty o Vaší nabídce, výrobcích či službách firmy, inzerci na internetu, efektivní formy propagace za příznivé ceny. Napište nám na redakce@kromeriz.cz ...


Důležitá telefoní čísla

 

Užitečné odkazy na internetu

Policie ČR, Městská policie
573 331 153, 573 321 156
 
Počasí
TAXI
573 341 020, 777 686 858
 
Mapy
MÚ Kromeríž
573 321 111
 
Jízdní řády
Infocentrum regionu
573 331 473, 573 334 191
 
Rezervace ubytování
Rychlá lékarská pomoc, LSPP
155, 573 322 580, 573 322 263
 
Kulturní přehledy

Služba a provozovatel:

Kroměříž.cz, Copyright © 1997 - 2007.
Reaia s. r. o., Inetrans, Poski.com
Informace o serveru Kroměříž.cz

Vstup pro inzerenty

Zadejte své přihlašovací jméno a heslo.
V případě, že jste osobní údaje zapomněli,
kontaktujte technickou podporu.
OK
růžek levý růžek pravý