Textova verze

ikonka
Katalog firem
Řadit:   Text:

BioVital

Prodej certifikovaných biopotravin (bez chemických konzervantů, barviv, GMO...), zdravé výživy, bio a přírodní kosmetiky, ekologické drogerie, odšťavňovačů a mnoha dalších produktů pro zdravý životní styl. Zasíláme na dobírku. V Kroměříži ROZVOZ zboží ZDARMA. Více informací na www.biovital.cz.

Centrum pro choroby srdce a cév

Kardiologická, angiologická a diabetologická ordinace Kroměříž Centrum pro choroby srdce a cév v Kroměříži je moderní pracoviště, které poskytuje komplexní péči v oborech kardiologie, angiologie a diabetologie.

JAKUBEC Consulting, s.r.o.

Účetnictví, mzdy a daně v souladu s legislativou a představou zákazníka, vidíme jako obecný standard. Odpovědnost cítíme jako logickou samozřejmost. Profesionální vystupování a komunikace je pro nás nezbytností. Naše služby překračují hranice standardní nabídky účetní, daňové a auditorské firmy.

RAPOS, spol. s r.o.

Firma RAPOS byla založena v roce 1992 jako sdružení majitelů Ing. Petra Vlčka a Jaroslava Ševčíka. V roce 1998 vznikla společnost s ručením omezeným stejného jména.

Vinotéka Ve dvoře

Nabízíme vína sudová i lahvovaná a to výhradně moravská,dále dárkové zboží. Dodáme vína na vaše rodinné oslavy, svatby a jiné slavnostní příležitosti, ale i pro běžnou potřebu.

Arcibiskupské gymnázium

Arcibiskupské gymnázium v Kroměříži je církevní škola, zařazená do sítě škol MŠMT.

Azylový dům pro muže

V Azylovém domě je primárně zajištěno ubytování mužům bez domova. Je zde 24 hodin denně 7 dní v týdnu přítomen pracovník na službě, který řeší aktuální každodenní záležitosti ubytovaných klientů. Klienti mají možnost využít pračky k oprání svého oblečení. Ložní prádlo a jeho praní zajišťuje Azylový dům. Další součástí poskytovaných služeb je také sociální poradenství a zprostředkování odborného poradenství.

Celní úřad Zlín

pobočka Kroměříž

Centrum pro seniory Holešov

Zařízení se nachází v blízkosti centra města, asi 15 minut chůze od vlakového a autobusového nádraží.

Církevní základní škola v Kroměříži

Církevní základní škola v Kroměříži je jednou ze 120 církevních škol, které jsou otevřeny všem, bez ohledu na jejich náboženské přesvědčení.

Credio a. s.

Dotace (zelená úsporám), Digitalizace TV antén pro bytové domy, hardware, software, internet, hosting serverů a marketing

Česká pošta, s.p., Havlíčkova ul.

Poštovní a doručovatelské služby.

Česká pošta, s.p., Jánská ul.

Poštovní a doručovatelské služby.

strana › [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 následující

Normalni verze