Verze pro PDA

ikonka
Katalog firem
Řadit:   Text:

Půjč si vůz.cz

Nabízíme krátkodobý i dlouhodobý pronájem osobního vozu zn. Škoda Felicia 1,6 combi, s limitem i bez limitu najetých kilometrů. Volitelné příslušenství k dispozici.

Radim Horenský

Masérské a regenerační služby Zdravotní vložky SUPERfeet Suché uhličité koupele e-shop s aromaterapeutickou kosmetikou

Radmila Sochorová

Nabízíme krejčovské služby pro dámy. Provádíme klasické zakázkové šití na míru. Vyrábíme dámské kostýmy, saka, kalhoty, šaty, halenky a sukně.

Radoslava Štěpánková

Provoz kadeřnictví.

Radovan Krška - detektivní agentura

Detektivní agentura - osobní ochrana, převozy peněz, ochrana proti vyděračům, poradenská činnost v rozvodovém řízení a řešení domácího násilí.

RAIFFEISEN - STAVEBNÍ SPOŘITELNA

Výhradní reprezentant - Radovana Chudobová

Realitní kancelář Heureka

Zajišťujeme kompletní právní servis v oblasti nemovitostí, oceňování, odhady, úvěr. Nabízíme domy, byty, pozemky, rekreační objekty. Cílem naší společnosti je poskytnout klientům odborný a profesionální servis při prodeji a nákupu nemovitostí.

Realitní kancelář KLÍČ, spol. s r.o.

Komplexní služby v oblasti prodeje, koupě a pronájmu nemovitostí. Zajišťujeme vyřízení hypotéky, zprostředkování úvěrů. Provádíme výkup nemovitostí a odlužení nemovitostí.

Řempo Vega s. r. o.

ŘEMPO VEGA, s.r.o. je obchodní společnost zabývající se v hlavní míře průmyslovou distribucí režijních i jednicových materiálů. Ochranné rukavice, pracovní rukavice Pracovní oděvy Pryžová těsnění

Renata Parobková

Nabídka svatebních a společenských účesů. Barvení a melírování vlasů, módní střihy.

Renata Vacová

Nabídka šití svatebních, společenských šatů a tanečních kostýmů včetně návrhů a realizace se zaměřením na latinskoamerické a standardní tance.

Renosport s.r.o.

Sportovní podlahy- sportovní povrchy Kroměříž. Naše firma vyrábí sportovní podlahy VPsport, provádí rekonstrukci a výstavbu sportovních podlah a venkovních hřišť. Dále provádíme veškeré zemní práce, nákladní dopravu a práci stavebními stroji.

Renovace interiéru

Renovace interiéru Renovace dveří, nábytku Holešov, restaurování Firma nabízí renovaci dveří-zárubní, kuchyňských linek a nábytku. Restaurování starých dveří a dřevěných oken. Nalepování a prodej fototapet na zeď i dveře. Instalaci vitráží na okna, výlohy a také na prosklený nábytek i dveře. Nabízíme desky s přírodním povrchem(bambus,ratan)....

Reparket

Parkety Dřevěné podlahy Sportovní podlahy

RESO - Regionální sdružení obcí

Třídění a svoz separovaného odpadu, skla, papírů a plastů.

Restaurace ATRIUM - Obědy HUŤKA

Pohostinství-restaurace: -kapacita 140 míst -z toho salonek 30 míst -studená kuchyně -teplá jídla po celý den -menu od 40kč, výběr ze 3 jídel přes Internet -salonek 30 míst - možnost pořádání firemní oslavy, večírky, svatební či smuteční hostiny. Závodní stravování s rozvozem do firem a domácností-celý okres Kroměříž. Pronájem sportovní haly na převáděcí akce. Možnost ubytování - 15míst.


Normalni verze