Textova verze

ikonka
Caffé Scéna

Caffé Scéna

Nabízíme posezení v příjemném prostředí kavárny a restaurace s širokým výběrem jídel a nápojů. Jídelní lístek je pestrý, každý pracovní den si můžete vybrat jídla za výhodnou cenu z poledního menu. Restaurace je nekuřácká. Kavárna pro kuřáky. Jídlo podáváme i na kavárně. Vaříme do 24.00 hod.

Adresa - ukázat na mapě

Tovačovského 2828, 767 01 Kroměříž , Tel/Fax: 603 835 710, 731 477 513
E-mail: restauracescena@seznam.cz , WWW: http://www.restauraceakavarnascena.cz

tisktisknout stránku
Zvitšit Zvětšit fotografii

Pořádáme firemní večírky, svatby, promoce, oslavy narozenin a rauty.

Na kavárně provoz internetu zdarma po celý den.

Jídelní lístek naleznete ZDE.

 

Restaurace

V restauraci je 62 míst k sezení a zastřešená terasa,kde je 50 míst. Restaurace je nekuřácká a klimatizovaná. Pořádáme zde firemní školení,oslavy k různým příležitostem,svatby,školní srazy atd. Ve všední dny podáváme od 11 do 15 hod. pět druhů menu od 70-75 Kč. V jídelním lístku máme velký výběr teplých i studených předkrmů, kuřecích a vepřových specialit, hovězí steaky, ryby, těstoviny, bezmasá jídla a zeleninové saláty. Vždy vaříme z čerstvých a kvalitních surovin. V nabídce máme moravská vína z Valtic a pro zpestření i vína italská a chilská. Pro milovníky dobrých nápojů máme připravenou širokou nabídku koktejlů a míchaných nápojů.Vaříme každý den do 24.00 hod.

Dále zajišťujeme catering, rauty,plesy, firemní školení a večírky v přilehlém kulturním domě,kde provozujeme na každém patře bar(celkem tři). Našimi spokojenými zákazníky jsou: ČEZ, RWE, Justiční akademie, ČSSD, Soudcovská unie, vězeňská služba, lékařská komora, Skanska, Gymnázium KM, Obchodní akademie a další.

 

Kavárna - základní informace

Kavárna vás zve k posezení u výborné italské kávy Mauro s velkým výběrem dortů,dezertů a pohárů. V nabídce máme moravská vína z Valtic a pro zkvalitnění nabídky vína italská a chilská. Pro milovníky dobrých nápojů máme připravenou širokou nabídku koktejlů a míchaných nápojů. Na kavárně si můžete vybrat z našeho jídelního lístku. Vaříme denně do 24 hodin. Kavárna je kuřácká, ale dobře odvětraná a klimatizovaná s posezením v boxech a u baru. Ke kavárně patří (v letních měsících) terasa s posezením venku pod slunečníky. Je zde 55 míst a na terase 19.

Máme pro Vás dva notebooky s Wifi připojením na internet i s možností připojení svého počítače.

 

Bowling - základní informace

Bowling Bar nabízí 100 míst k sezení a je rozdělen na sportovní část a restauraci s barem.Interiér bowling baru je ve stylu ponorky s velkým akváriem. Dvě bowlingové dráhy s nejmodernější stavěcí technikou z nichž jedna dráha je vybavená bumperem (ohrádkou) pro děti. Možnost přezutí do sportovní obuvi (27 párů) které Vám zdarma zapůjčíme. Nabízíme velký výběr piv (místních značek) míchaných nápojů a specialit na grilu.To vše v nekuřáckých prostorách s možností připojení na internet a zapůjčení notebooku.

- vstup vedle Komerční banky, více informací ZDE

- Rezervace: 733 535 052

 

Další možnosti:


Music club TA-BU


Restaurace a kavárna Scéna


BISTRO U ZÁMKU


BOWLING BAR SCÉNA


Caffé Scéna

 

 

 

 

 

 

 

 

Otevírací doba:
Restaurace
Pondělí - Neděle: 11:00 - 24:00
Kavárna
Pondělí - Čtvrtek: 9:00 - 24:00
Pátek: 9:00 - 01:00
Sobota: 11:00 - 01:00
Neděle: 11:00 - 24:00
Rezervace: 604 419 020
reklamní pruh
Normalni verze