Textova verze

ikonka
RAPOS, spol. s r.o.
logo - RAPOS, spol. s r.o.

Firma RAPOS byla založena v roce 1992 jako sdružení majitelů Ing. Petra Vlčka a Jaroslava Ševčíka. V roce 1998 vznikla společnost s ručením omezeným stejného jména.

Adresa - ukázat na mapě

Nerudova 325, 769 01 Holešov, Tel/Fax: 573 398 311, 573 398 312
E-mail: rapos@rapos.cz, WWW: http://www.rapos.cz

tisktisknout stránku
Zvitšit Zvětšit fotografii

Vedení společnosti má hlavní sídlo ve své budově v Holešově, Nerudova 325. Středisko hlavní stavební výroby se sklady, dílnami a garážemi v Holešově, Nábřeží 858.

Firma RAPOS, spol. s r. o. vystupuje jako generální dodavatel a všechny stavby zajišťuje na klíč.

Naším hlavním cílem je komplexní služba zákazníkovi v oblasti občanské bytové a průmyslové výstavby. Rozsáhlé zkušenosti máme s prováděním rekonstrukcí a generálních oprav.

Zkušenosti a odborné znalosti našich pracovníků umožňují využívání nejen klasických pracovních postupů ve stavební výrobě, ale také aplikaci nejnovějších metod a technologií, sanačních a zateplovacích systémů, nadstandardních sanitárních zařízení ap..

Aby firma šla ve své nabídce zákazníkovi co nejvíce vstříc, spolupracuje s osvědčenými subdodavateli v oblasti speciálních prací souvisejících se stavební činností, jako zabezpečovací technika, klimatizace, dodávky moderních výplní otvorů, bazénové sestavy, pasířské práce atp. .

Firma zaměstnává na 150 pracovníků v oborech zedník, obkladač, tesař, stolař, stavební dělník, zámečník, elektrikář, malíř, klempíř, strojník, řidič, skladník a technickohospodářský pracovník. Máme vlastní vozový park a naši pracovníci jsou vybaveni moderním kvalitním nářadím.

Zkušený tým našich odborných pracovníků a technické zázemí nám umožňuje pružně reagovat na požadavky zákazníků. Naší předností je komplexnost nabízených služeb, jejich kvalita termínová spolehlivost a garanční záruky.


Firma RAPOS, spol. s r. o. je zárukou solidnosti a kvality.

 

 

 

Společnost RAPOS, spol. s r. o. se sídlem v Holešově, Nerudova 325, IČO: 25504487, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu v Brně, oddíl C, vložka 27940, dne 07. 10. 1997, je držitelem:

Certifikátu č. CQS 2037/2009, kterým se, že systém managementu jakosti byl prověřen a shledán v souladu s požadavky ČSN EN ISO 9001 : 2001

Certifikátu č. CQS 23/2009, kterým se potvrzuje, kterým se, že systém managementu jakosti byl prověřen a shledán v souladu s požadavky ČSN EN ISO 14001 : 2005

Certifikátu č. CQS 39/2007, kterým se potvrzuje, že systém managementu bezpečnosti a ochrany zdraví při práci byl prověřen a shledán v souladu s požadavky ČSN OHSAS 18001:2008

Cílem managementu společnosti RAPOS, spol. s r. o. je dosažení vysoké kvality stavebního díla jako základního charakteristického znaku podnikání naší firmy při co nejmenším zatížení životního prostředí a minimalizací dopadů rizik BOZP na zdraví zaměstnanců.
reklamní pruh
Normalni verze