Textova verze

ikonka
Krby a příslušenství - Lumír Křeháček

Krby a příslušenství - Lumír Křeháček

-prodej a montáž krbových sestav tuzemské a zahraniční výroby -výstavba krbů na klíč zde -dodávka dřeva do krbu, krbové nářadí

Adresa - ukázat na mapě

Rostislavova 948, Tel/Fax: 736 688 610
E-mail: lamirstav@volny.cz, WWW: http://www.krby.kromeriz.cz/

tisktisknout stránku
Zvitšit Zvětšit fotografii

Proti dříve používaným klasickým otevřeným krbům, u kterých se tepelná účinnost pohybovala mezi 15-20 % Vám naše firma nabízí velké množství litinových nebo ocelových krbových vložek od renomovaných zahraničních i tuzemských výrobců s účinností dosahující až 80 %  a s výkony 7-20 kW. Tato výkonná topná tělesa, konstruovaná na topení dřevem nebo tuhými palivy na bázi dřeva, mohou pomocí vhodného principu horkovzdušného rozvodu vytopit několik dalších místností v závislosti na poloze krbu. Výhodou tohoto systému je přijatelná cena, velmi nízké provozní náklady a ekologické hledisko (dřevo je čisté palivo, prakticky bez zápachu, které vytváří jen malé množství popela a emisí)

Krbové obestavby provádíme z osvědčených přírodních materiálů jako je pískovec, vápenec, mramor a žula, doplněných o dřevo nebo cihlové prvky v celé škále odstínů a barev.

Nabízíme množství krbových komplexů, které dominují různým stylům - rustikálním, moderním i klasickým.

Individuálním výběrem umožníme dát každému krbu svou vlastní osobitost. Protože žádný katalog nemůže nikdy uspokojit velkou škálu vkusu a přestav, nabízí Vám naše firma jedinečnou možnost vyrobit Váš krb podle Vašich návrhů a možností. Součástí naší nabídky je i konstrukce vhodného komínu.

Lumír Křeháček - LAMIRSTAV provádí návrh a rozpočet vhodného typu horkovzdušného vytápění popř. komínu a garantuje bezpečnou instalaci v souladu s pravidly v oboru.

reklamní pruh
Normalni verze