Textova verze

ikonka
Jazyková škola AHA

Jazyková škola AHA

Naše jazyková škola Vám již několik let nabízí kvalitní výuku angličtiny, němčiny, ruštiny, italštiny, francouzštiny a španělštiny. Pomaturitní studium angličtiny a ruštiny je zařazeno do vyhlášky MŠMT ČR.

Adresa - ukázat na mapě

Kojetínská 1247, 767 01 Kroměříž, Tel/Fax: 776 183 447, 573 344 879
E-mail: info@jazyky-aha.cz, WWW: http://jazyky-aha.cz

tisktisknout stránku
Zvitšit Zvětšit fotografii

Náš tým lektorů tvoří zkušení pedagogové, kteří se neustále zdokonalují prostřednictvím metodických seminářů a workshopů. Jsme schopni připravit jazykové kurzy tak, aby vyhovovaly všem generacím - od dětí až po důchodce.

Jazykové kurzy

Naše jazykové kurzy jsou zaměřeny na praktické použití jazyka v běžněm životě. V hodinách se snažíme rozvíjet a procvičovat všechny aktivity, které jsou potřebné pro osvojení cizího jazyka.

Kurzy s maximálním počtem 8 studentů probíhají v přátelské atmosféře. Pro výuku používáme moderní učebnice a audiovizuální pomůcky. Výuku s českými lektory můžete doplnit konverzačními kurzy s rodilými mluvčími.

Jazyková škola AHA - Mgr. Andrea Hanáková působí v Kroměříži od roku 2001. Vzniku této školy předcházelo několikaleté získávání zkušeností na vysokých školách pedagogického zaměření, praxe na základních a středních školách, pobytech v zahraničí, soukromé výuce jednotlivců i skupin, překladatelství a tlumočnictví již od roku 1997. Sídlíme v pronajatých prostorech na Kojetínské ulici (v blízkosti centra města), kde máme v současné době čtyři vybavené učebny a zázemí. Od roku 2006 jsme  zařazeni do vyhlášky Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR a jsme oprávněni užívat titul škola.

Naše jazyková škola je v současné době schopna uspokojit veškeré vaše požadavky v zajištění kvalitní a kvalifikované výuky anglického, německého, ruského, italského, francouzského a španělského jazyka. Kromě individuální a hromadné výuky poskytujeme kvalitní služby v oblasti překladatelství, tlumočnictví a korektur, což potvrzuje dlouhodobá spolupráce se zlínskými a olomouckými jazykovými a překladatelskými agenturami a členství v Jednotě tlumočníků a překladatelů.

Původním záměrem agentury bylo pořádat pouze roční odpolední kurzy jazyka anglického, ale díky neustále se zvyšující poptávce byla naše nabídka rozšířena o další jazyky - německý, ruský, italský, francouzský a španělský. V současné době zajišťujeme výuku v dopoledních, odpoledních, večerních, víkendových a letních intenzivních kurzech pro všechny typy pokročilosti. Již od vzniku agentury pořádáme výuku nejen dospělé, ale i pro děti. Ve všech typech kurzů i při individuální výuce vedeme studenty k samostatnosti a schopnosti se správně vyjadřovat, podporujeme jejich kreativitu a rozvíjíme veškeré jazykové dovednosti.

Díky maximálnímu počtu 8 studentů ve skupině se nám daří rozvíjet především komunikační dovednosti. Pro osvojení gramatických jevů a slovní zásoby používáme vlastní materiály, nejrůznější jazykové hry a audiovizuální techniku. Důkazem spokojenosti našich studentů je neustálý nárůst dalších zájemců o studium cizího jazyka. Z původních dvaceti odučených vyučovacích hodin týdně se výuka rozrostla na současných 100 - 120 hodin týdně. Kvalitní výuka je zajištěna kvalifikovanými lektory. Největší procento tvoří vzdělávání v oblasti jazyka anglického, dále jazyka německého, ruský a italský jazyk jsou na stejné úrovni. Kromě výuky široké veřejnosti zajišťujeme i firemní výuku - individuální i hromadnou.

 

Odpolední a večerní kurzy angličtiny, němčiny, italštiny, francouzštiny, španělštiny a ruštiny
Denní pomaturitní studium angličtiny a ruštiny akreditováno MŠMT ČR
Přípravné kurzy FCE, Zertifikat Deutsch
Kurzy pro děti od 5ti let
Intenzivní kurzy
Letní jazykové tábory
Individuální výuka
Překlady a tlumočení
reklamní pruh
Normalni verze