Textova verze

ikonka
JAKUBEC Consulting, s.r.o.
logo - JAKUBEC Consulting, s.r.o.

Účetnictví, mzdy a daně v souladu s legislativou a představou zákazníka, vidíme jako obecný standard. Odpovědnost cítíme jako logickou samozřejmost. Profesionální vystupování a komunikace je pro nás nezbytností. Naše služby překračují hranice standardní nabídky účetní, daňové a auditorské firmy.

Adresa - ukázat na mapě

Osvoboditelů 67/34, 767 01 Kroměříž, Tel/Fax: 602 555 634, 571 891 333, Skype: ucetni.cz
E-mail: jakubec@jakubec.eu, WWW: http://www.jakubec.eu

tisktisknout stránku
Zvitšit Zvětšit fotografii

Účetnictví, daňové evidence, daně

V oblasti účetnictví působíme od roku 1996. Za tuto dobu prošlo také účetnictví svým vývojem. Z původní zákonné povinnosti se pro naše klienty stalo nástrojem ekonomického řízení a kontroly chodu firmy. V této oblasti nabízíme zejména:

 

 

  

 

 

 

 

Mzdy a personalistika

Oblast, kde dochází až k neuvěřitelně rychlému změnu legislativy, kde opomenutí změny může vést ke vzniku řady problémů a sankcí ze strany státních institucí. Neustále se měnící mzdové formuláře pro OSSZ, na začátku roku slevy na pojistném nebyly, pak ano, od ledna 2010 zase nebudou … kdo se v tom má vyznat. Nemusíme nutně zpracovávat Vaše účetnictví, rádi se postaráme o Vaše mzdové a personální agendy.

IT – informační a ekonomické systémy

 

Řešení interních procesů malé i velké firmy již dávno nelze řešit pomocí papíru a tužky. Řadu procesů již dnes můžeme zefektivnit prostřednictví informačních a ekonomických systémů. Pro malé a střední firmy jsou dostačující ekonomické systémy, kde jedním z nejčastěji implementovaných je ekonomický systém POHODA. Systém s dlouholetou tradicí, oceněný řadou ocenění v oblasti IT, mezi uživateli oblíbený a výrobcem dále vyvíjený. V nabídce jsou verze o té nejmenší pro fakturaci malého živnostníka v cenách o 1980 Kč až po serverová řešení, kde v síti současně pracuje více uživatelů, včetně řešení pro pobočky, které mohou do systému vstupovat vzdáleně a data jsou stále na jednom místě. Co můžeme nabídnout:

 

 

 

Organizační a ekonomické poradenství

Podnikatelské poradenství je široký obor, který může nabývat různých forem: od hodinového pohovoru s poradcem přes hloubkovou analýzu procesů firmy a návrh změn. Oblíbenou definicí účetního je: „Účetní je někdo, kdo vyřeší problém, o kterém nevíte, způsobem, kterému vůbec nerozumíte“. Podobně je to s podnikovým poradenstvím. Nejčastějším problémem je vlastní pojmenování problému. Řešením pak může být pouze optimalizace některého z procesů, personální audit nebo třeba implementace informačního systému.

 

Kvalitní zázemí, kvalitní služby  …

 

Adresa - ukázat na mapě

Po více jak 3 letech v krásném historickém centru Kroměříže se nám podařilo přestěhovat do vlastních prostor v Kroměříži, Vážanech. Parkování přímo před sídlem firmy.

Směr Zdounky, Kyjov, od kruhového objezdu u hřbitova minete Tesco a po asi 500 m po pravé straně nás najdete. Orientačním bodem je garáž s poutačem "Bunč, Kamínka". Cestou minete hotele Hvězda. Pokud minete sídlo společnosti Kromtrans (bíločervená budova) po pravé straně a Restauraci U Klimešů po straně levé, těsně jste přejeli.

 

Více jak 10 let zkušeností v oblasti poradenství

Společnost JAKUBEC Consulting s.r.o. vznikla transformací z účetní kanceláře Účetnictví JAKUBEC. Máme více jak 10 – let zkušeností z profesionálního poskytování ekonomických sužeb. Na trhu poradenských služeb aktivně působíme od roku 1996. V současné době dlouhodobě spolupracujeme přibližně se třiceti společnostmi. Našimi klienty jsou jak středně velké společnosti s obratem překračujícím 1 mld. Kč, tak i firmy drobných podnikatelů (živnostníků). V portfoliu našich klientů jsou významně zastoupeny společnosti se zahraniční účastí z Německa, Rakouska a Slovenska.


Našim klientům zajišťujeme úplný ekonomický servis. Nabízíme nejen vedení komplexního účetnictví včetně zpracování mzdové agendy, supervizi účetnictví, ale též zajištění daňového, ekonomického poradenství a auditorských služeb. Dále dle požadavků zákazníků zajišťujeme implementaci ekonomických systémů a  realizaci projektu „účtárna na klíč“.

 

Komplexní podnikatelský servis

Podnikatelské prostředí je prostředí, které prochází neustálým vývojem a změnami. Nejsou to pouze změny v legislativě a předpisech, které podnikatelské prostředí v mnoha ohledech komplikují. Do značné míry jsou to také změny v konkurenčním prostředí a v neposlední řadě změny v požadavcích zákazníků na nové výrobky, služby a technologie.

Již několik let neposkytujeme našim zákazníkům pouze  externí služby v oblasti účetnictví a ekonomického poradenství, ale snažíme se přizpůsobit potřebám našich zákazníků prostřednictvím outsourcingových služeb, poradenství a dodávek informačních (ERP) a ekonomických systémů a kancelářského software. Ale ani tímto naše služby nekončí.

Novinkou v posledním roce je audit interních procesů firem, kde jsme schopni zákazníka upozornit na místa ve výrobním, logistickém či ekonomickém procesu, kde hrozí možné problémy a komplikace v budoucnosti, s často i fatálními důsledky.

Často jsme v prvních minutách rozhovoru s potenciálním zákazníkem dotazováni na cenu. Vždy se zákazníka snažíme upozornit na to, že cena není to první, co by mělo být tím nejdůležitějším. Podstatné je, co jsme Vám schopni nabídnout, čím můžeme být přinosem pro Vaše podnikání, kde s námi můžete ušitřit a lépe podnikat. Teprve na základě těchto odpovědí jsme schopni přesně stanovit cenu naší práce pro Vás. Nenabízíme produkt ke končné spotřebě, nabízíme služby, jejichž obsah se mění podle Vašich potřeb.

Neváhejte a kontaktujte nás.


Tomáš Jakubec
účetní a ekonomický poradce

jednatel společnosti
JAKUBEC Consulting s.r.o.

 

 

 

reklamní pruh
Normalni verze