Verze pro PDA

ikonka
Katalog firem
Restaurace
Řadit:   Text:

Penzion Malý Val

Penzion Malý Val nabízí příjemné ubytování se snídaní pár kroků od kroměřížského zámku. K dispozici jsou apartmá, dvoulůžkové a jednolůžkové pokoje, které jsou vybaveny televizí, minibarem, telefonem a internetovou přípojkou.Pro hosty penzionu je k dispozici 15 parkovacích míst ve dvoře. Zajišťujeme také pobyty se zaměřením na sport, rekreaci a školení firem.

Penzion U Kryštofa

Penzion U Kryštofa Záříčí Kroměříž ubytování : Celková kapacita penzionu je 6 pokojů. 17 lůžek ve 2 až 4 lůžkových pokojích s možností přistýlky. Pokoje s vlastním sociálním zařízením (koupelna s vanou nebo sprchovým koutem, WC), malou ledničkou a BTV. Společné prostory tvoří velký rytířský sál s krbem. Parkování u objektu.

Pivovar Černý orel – restaurant, hotel & pension

Luxusní ubytování v historickém centru města Kroměříž. Pivovar vaří nefiltrovaná a nepasterizovaná piva, exkluzivní gastronomie oceněná v projektu Czech Specials, Maurerův výběr Grand Restaurant, designované pokoje. Možnost exkurzí po pivovaru. 3 salonky, zahrádka.

Pizzerie Bowling Club

Pizzerie nabízí velký výběr těstovin, salátů a pizz, příjemné prostředí

Radniční restaurace

Restaurace nabízí tradiční českou kuchyni, příjemné prostředí a točené pivo

Restaurace ATRIUM - Obědy HUŤKA

Pohostinství-restaurace: -kapacita 140 míst -z toho salonek 30 míst -studená kuchyně -teplá jídla po celý den -menu od 40kč, výběr ze 3 jídel přes Internet -salonek 30 míst - možnost pořádání firemní oslavy, večírky, svatební či smuteční hostiny. Závodní stravování s rozvozem do firem a domácností-celý okres Kroměříž. Pronájem sportovní haly na převáděcí akce. Možnost ubytování - 15míst.

Restaurace Cukrovar

V naší restauraci si můžete vychutnat kvalitní jídlo, pro gurmány máme připraveny speciality. Máte k výběru posezení v samotné nekuřácké restauraci, pivnici, v užším kruhu je vám k dispozici salonek a nebo si můžete jen tak vychutnat pivo na baru. V létě pro vás bude připravena venkovní zahrádka. A protože myslíme i na maminky a ty nejmenší, součástí zahrádky bude dětský koutek.

Restaurace Hotel Podhoran

Hotelová restaurace nabízí českou i mezinárodní kuchyni, příjemné posezení a točené pivo.

strana › predchozí 1 2 3 [4] 5 6 následující

Normalni verze