Verze pro PDA

ikonka
Katalog firem
Restaurace
Řadit:   Text:

Hotel Zubříč

Hotel ZUBŘÍČ, který je postavený ve stylu švýcarské horské chaty, najdete v přírodním parku Hostýnské vrchy 12 km severně od Bystřice pod Hostýnem směr Valašské Meziříčí. Hotel je umístěn pod Kelečským Javorníkem ve výšce 540 m, n.m. v krásné přírodě s čistým ovzduším, a je ideálním místem pro dovolené, školení, sportovní soustředění, ozdravné pobyty dětí i dospělých ( bezbariérové prostředí ).

Kwalt

Restaurace nabízí hotová jídla i minutky.

Lesní penzion Bunč

Letovisko Bunč je nejznámější turistické a rekreační středisko pohoří Chřibů. Nachází se uprostřed severovýchodního hřebene ve výšce 479 m n.m. na hranici okresů Kroměříž a Uherské Hradiště. Křižuje se zde silnice vedoucí ze Zdounek na Modrou přes Velehrad do Uherského Hradiště, a silnice ze Zdounek přes Bunč na Kostelany a Kvasice.

M-Club

Kapacita 60 míst

Mik

Motel Jerry

Hotel nabízí ubytování ve 2 lůžkových pokojích, stylovou restauraci, velký výběr jídel a specialit, letní posezení v zahrádce před restaurací, společenské akce v restauraci (40 míst) a salonu (50 míst)

Motorest - René Michalčík

10 - 13 druhů hotovek Celkový výběr ze 100 jídel, 17 druhů nealko nápojů, 10 druhů kávy Zabijačky, zvěřina, drůbež, ryby

Motorest Samota

V restauraci postavené ve stylu hájenky se vaří jídla z mezinárodní kuchyně, ale i krajové speciality. Během léta je otevřena zahrádka, kde si můžete posedět u sklenky vína nebo si dát osvěžující zmrzlinový pohár.

Myslivna

Kuželna s barem - 18 míst

Myslivna

Restaurace nabízí jídla teplé i studené kuchyně.

Pension a restaurace U nemocnice

Říká se, že láska prochází žaludkem. Proto doufáme, že si naši restauraci zamilujete. Kromě milého personálu se u nás můžete těšit na široký výběr jídel a nápojů. To jsou hlavní ingredience, díky kterým doufáme a věříme, že se k nám budete rádi znovu a znovu vracet.

Penzion a restaurace Holub

Přijměte pozvání do secesní vily nacházející se v klidné Kollárově ulici nedaleko historického centra města.

Penzion Brusenka

Restaurant a penzion Brusenka nabízí vybranou kuchyni a stylové ubytování v jedno a dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Vznikl přebudováním starého panského vodního mlýna z 15.století na rodinný hotel.

strana › predchozí 1 2 [3] 4 5 6 následující

Normalni verze