Hradiště odváží vysokou výhru. Snaha žákovského béčka nestačila

Datum: 6. 1. 2020, autor: ikonka autora Redakce , Funkce: ikonka tisku Tisk

... HK Kroměříž ...

ilustracni obrazek

"Béčko" starších žáků přivítalo Uherské Hradiště a už záhy bylo znát, že jsou hosté silnější. Převyšují nás technicky i v jiných dovednostech. Mohli dát na úvod více než ty tři vstřelené góly... Šance si však připraví i Hanáci. Ve finální fázi jsou rezervy. Hradiště vede zaslouženě.

Ve 2. části Kroměříž nejdříve hru vyrovná, určitě je aktivnější než dosud. Hradiště ale drží pohodlný náskok. Mizerný je náš příspěvek na buly – okolo 20%. A taky rozehrávka, přihrávky... V polovině duelu ztenčí bojující Hanáci ztrátu na 1:3. Příští minuty však pevně uchopí hosté a dosáhnou trháku na 1:6. Pošesté to trefí skoro se zvukem sirény za 2. třetinou!

Třetí dějství má pro nás solidní start a rezignovaný finiš. Zpočátku vykazuje naše hra zlepšení, máme šance a upravíme na 2:6. Záhy ale vyklízíme pozice. Dáme si i branku vlastní a podlehneme 2:9.

Liga starších žáků B: HK Kroměříž "B" – HC Uherské Hradiště 2:9 (0:3, 1:3, 1:3)

Trenéři 4 žákovských týmů HK Kroměříž: Jiří Osina, Martin Setinský, Pavel Takáč.

Zdroj: hkkm.cz