Růžek
ikonka
Za kvalitní fotbal brala bod Kroměříž i Sigma Olomouc

Datum: 30. 10. 2019, autor: ikonka autora Redakce , Funkce: ikonka tisku Tisk

... SZMK ...

ilustracni obrazek

 

Za kvalitní fotbal brala bod Kroměříž i Sigma Olomouc

 

Oficiální web kroměřížské Hanácké Slavie hodnotí zápas s "rezervou" Sigmy Olomouc jako dobrý, kvalitní, žel pro Hanáky s další domácí bodovou ztrátou. Sigma se nicméně již delší čas pohybuje mezi 1. a 2. místem tabulky III. ligy, MSFL.

 

Do konce podzimu zbývají jenom 3 kola. V sobotu 2. 11. (od 14:00) hrají "sešívaní" v Rosicích. (Rosický nováček prožívá premiéru v MSFL až na dřeň. Před týdnem jsme byli v Rosicích za hokejem a "osmdesátiletý" kmet tam po zápase inzultoval fotbalového sudího alespoň verbálně...) Doma se SK Hanácká Slavia Kroměříž ukáže v sobotu 9. 11. Od 14:00 s FC Hlučín.

 

článek z webu SK Hanácká Slavia.

 

Moravskoslezská fotbalová liga (MSFL)
SK Hanácká Slavia Kroměříž - SK Sigma Olomouc "B" 0:0

 

SK HS Kroměříž:
Toman – Mlčoch, Zavadil, Matoušek, Jeleček - Machálek (73. Cikryt), Pančochář (78. Fládr), Cupák, Masař (90. Berčík), Marchuk (13. Chytil (84. Votava)) - Silný
Připraveni: Kofroň – Žiška
Trenér: Bronislav Červenka

 

SK Sigma Olomouc "B":
Reichl – Sladký, Štěrba (33. David), Neuer, Langer (85. Diblík), Spáčil, Grygar, Beňa, Baďura (79. Voleský), Grečmal (65. Galus), Zlatohlávek (90+2. Gröger)
Trenér: Augustin Chromý

 

Do Kroměříže přijela rezerva prvoligové Sigmy v pozici aktuálně druhého celku MSFL. Její kádr v pátečním večeru vyztužili prvoligisté Reichl, Sladký a Štěrba. Olomouc začala lépe, více držela míč, ale žádné velké šance na její straně nepřicházely a náznak převahy se postupně vytratil. Za zmínku snad stojí rychlý únik Spáčila po levém křídle a křížné zakončení vedle Tomanovy tyče nebo pohotová střela Zlatohlávka letící nad. To domácí byli v zakončení o něco málo nebezpečnější. Ve 26. minutě Masař odvážně potáhl míč středem a jeho prudkou ránu zpoza šestnáctky kvalitní brankář Reichl zkrotil. Hostující brankář měl velké štěstí ve 34. minutě, kdy se před něj dostal opět Masař, ale své prudké zakončení poslal nad. To byla největší šance nejen domácích, ale také celého zápasu.

 

Druhá půle se nesla ve znamení mírné, ale jinak souvislé herní převahy domácích. Oba celky však velmi dobře a organizovaně pracovaly v defenzivě, což zabránilo většímu vzruchu před oběma brankami. Stále častější závary uvnitř vápna nedokázali domácí dotáhnout do zakončení, několik standardních situací hosté uskákali, Cupák svou prudkou hlavičku namířil do rukavic Reichla. Sigma to zkoušela třikrát střelami ze střední vzdálenosti, ale pozorný brankář Toman si vždy poradil. Po pěkném centru z levé strany netrefil dobře míč hlavou před brankou číhající Spáčil. V samém závěru kopal roh Fládr, na jehož výborný centr si naskočil na přední tyči neobsazený Silný, ale míč prolétl malým vápnem až do zámezí. Oba celky se tak rozešly remízou.

 

Stínem utkání byly zranění a brzké odstoupení hostujícího Štěrby a domácího Marchuka, kterým přejeme brzké uzdravení, stejně tak jako domácímu Šmerdovi, který utrpěl v minulém kole v Otrokovicích těžké zranění kolene.

 

Komentář trenéra Bronislava Červenky:
"Remíza je zasloužená. Zápas měl oboustranně vysoké tempo a byl korektní. Jenom chyběla lepší finální fáze. Oba týmy zodpovědně bránily. Soupeře jsme do žádné vyložené šance nepustili. Hosté měli jenom střely ze střední vzdálenosti, což jsme ale dokázali pokrýt. I když jsme ve druhém poločase začali být dominantnější a měli tam dva tři momenty, žádnou akci jsme nedokázali dotáhnout. Vinou zranění Hlocha, Kováře, Šmerdy a čerstvě i Marchuka musíme v sestavě trochu improvizovat, a také proto si dnešního výkonu cením. Kluci to zvládají dobře a také dnešní zápas odmakali."

 

Zdroj: szmk.cz

 

 

 

 

reklamni prouzek

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Tyto informace byly vytištěny z portálu Kroměříž.cz [www.kromeriz.cz] – průvodce městem i regionem.
Veškerý obsah je chráněn autorským zákonem a jeho zneužití pro jiné než osobní účely je postižitelné dle Zákona Autorského a pozdějších předpisů.

© 2006, Kroměříž.cz

 
 
 
Ubytovámí
Ubytování ve městě

Hotel Bouček

Hotel Bouček je umístěn v historickém centru města Kroměříže, kde navazuje na tradici...

Restaurace ikona
Restaurace

Hotel Excellent

Hotel Excellent nabízí ubytování evropského standardu v historické části města Kroměř...

Pamětihodnosti ikona
Pamětihodnosti

Biskupská mincovna

Biskupská mincovna ze 17. století byla po 200let místem ražby mincí a medailí olomouc...

Sněmovní sál

Po požáru zámku v roce 1752 shořelo druhé poschodí a střecha severozápadního křídla z...

Kostel P. Marie

Barokní kostel Nanebevzetí Bl. Panny Marie na Riegrově nám. si dochoval raně středově...

Arcibiskupský zámek

Renesanční stavba, na jejímž místě stálo hradisko patrně již v době Velkomoravské říš...

 
 
 

Městský úřad v Kroměříži

Potřebuji vyřídit na MěÚ v Kroměříži...

Hledáte dům, byt, pozemek

.. či pronájem v Kroměříži? Katalog zde.

Inet objednávání - MěÚ Kroměříž

Elektronické rezervace, systém WebCall...

inzerce

Zápis firem do katalogu

Kroměříž.cz nabízí firmám: propagaci Vaší značky, produktů či služeb, způsob zviditelnění Vaší firmy, informace pro stávající i případné klienty o Vaší nabídce, výrobcích či službách firmy, inzerci na internetu, efektivní formy propagace za příznivé ceny. Napište nám na redakce@kromeriz.cz ...


Důležitá telefoní čísla

 

Užitečné odkazy na internetu

Policie ČR, Městská policie
573 331 153, 573 321 156
 
Počasí
TAXI
573 341 020, 777 686 858
 
Mapy
MÚ Kromeríž
573 321 111
 
Jízdní řády
Infocentrum regionu
573 331 473, 573 334 191
 
Rezervace ubytování
Rychlá lékarská pomoc, LSPP
155, 573 322 580, 573 322 263
 
Kulturní přehledy

Služba a provozovatel:

Kroměříž.cz, Copyright © 1997 - 2007.
Reaia s. r. o., Inetrans, Poski.com
Informace o serveru Kroměříž.cz

Vstup pro inzerenty

Zadejte své přihlašovací jméno a heslo.
V případě, že jste osobní údaje zapomněli,
kontaktujte technickou podporu.
OK
růžek levý růžek pravý