Růžek
ikonka
Dny lidí dobré vůle, Tragačové závody, obří vodní skluzavka – Východní Morava baví

Datum: 1. 7. 2019, autor: ikonka autora Redakce , Funkce: ikonka tisku Tisk

... pozvánky ...

ilustracni obrazek

 

Dny lidí dobré vůle, Tragačové závody, obří vodní skluzavka – Východní Morava baví

 

Plná zajímavých akcí bude v příštích dnech Východní Morava. I proto, že pátek 5. července bude svátkem a tedy dnem volna.

 

V Přednáškovém sále Muzea Kroměřížska v Kroměříži přiblíží ve středu 3. července Jindřich Forejt osobnost olomouckého knížete-arcibiskupa Rudolfa Jana, který se cítil v tomto městě doma. Začátek přednášky je v 17 hodin.

 

Na koupališti v Bystřici pod Hostýnem se bude ve čtvrtek 4. července promítat v rámci letního kina česká komedie Ženy v běhu. Začátek je v 21.15.

 

Dvacátý ročník Dnů lidí dobré vůle proběhne ve Velehradu 4. a 5. července. Jejich součástí je řada akcí a aktivit pro všechny věkové kategorie. Večerní program 4. července vyplní tradiční Koncert lidí dobré vůle, který začíná v 19:30. Pátek 5. července je věnován především poutnímu programu Národní poutě - Slavnosti sv. Cyrila a Metoděje.

 

V Rožnově pod Radhoštěm připravili již 40. ročník mezinárodního folklorního festivalu Rožnovské slavnosti. Od čtvrtka 4.  do neděle 7. července bude areál Valašského muzea v přírodě žít pestrou nabídkou 4 festivalových dnů, během nichž se v 30 programech představí na 800 účinkujících z Lašska,  Slovácka i z Čech, ze Slovenska, Bosny a Hercegoviny, Ukrajiny a z Mexika. V sobotu 6. července bude možné cestovat do Rožnova pod Radhoštěm historickým parním vlakem na trati z/do Valašského Meziříčí. Vlaky odjíždějí z Valašského Meziříčí  v 9:10  a 13:10 hod, z Rožnova pod Radhoštěm zpět do Valašského Meziříčí se jede v 11:00  a 15:00 hodin.

 

Ve Starých Hutích na Slovácku se v pátek 5. července pojedou Tragačové závody. Sportovní, ale i recesistická akce začne v 14 hodin u hasičské zbrojnice, závodníci mají sraz už o půl hodiny dříve. Občerstvení pro účastníky je zajištěno.

 

Reprezentační sál zámku Vizovice rozezní v pátek 5. července koncert V mořském vánku - Viento Marero Duo. Začátek bude v 19:30.

 

Napajedla budou svědkem IV. ročníku svátku burgerů. 6. července v areálu za Novým Klášterem proběhne Burger Fest 2019. Akce začíná ve 12 hodin, zúčastní se jí nejméně desítka producentů stále více oblíbené speciality.

 

Obří vodní skluzavka Slide Czech poprvé ve své historii míří do Starého Města u Uherského Hradiště. Vyzkoušet si ji bude možné v sobotu 6. července, umístěná bude na ulici Bratří Mrštíků. Start je v 12 hodin.

 

V areálu Karlovského muzea ve Velkých Karlovicích proběhne 6. července Den hrnčířů. Bohatý program od 9 do 17 hodin doprovodí dvě cimbálové muziky, v 11 hodin vystoupí skupina historického šermu. V průběhu Hrnčířského dne bude v 11:30 otevřena vernisáží výstava „Poznej kulturní a historické dědictví příhraničních regionů – Východní Moravy a Trenčín regionu“.

 

V neděli 7. července bude možné se vydat na Plavbu k ostrožskému zámku po Baťově kanále a zpět. Vyplouvá se z Veselí nad Moravou. Na palubě bude animátor pro děti a program věnovaný řece Moravě. 

 

Další akce hledejte zde...

 

Zdroj: TZ, vychodni-morava.cz

 

 

 

 

reklamni prouzek

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Tyto informace byly vytištěny z portálu Kroměříž.cz [www.kromeriz.cz] – průvodce městem i regionem.
Veškerý obsah je chráněn autorským zákonem a jeho zneužití pro jiné než osobní účely je postižitelné dle Zákona Autorského a pozdějších předpisů.

© 2006, Kroměříž.cz

 
 
 
Ubytovámí
Ubytování ve městě

Hotel Octárna

Hotel Octárna se nachází v centru historické Kroměříže, jen několik minut chůze od ...

Restaurace ikona
Restaurace

Hotel Excellent

Hotel Excellent nabízí ubytování evropského standardu v historické části města Kroměř...

Pamětihodnosti ikona
Pamětihodnosti

Muzeum Kroměřížska

Muzeum Kroměřížska má své sídlo v Kroměříži, ale spravuje také Zámek Chropyně, Muzeum...

Biskupská mincovna

Biskupská mincovna ze 17. století byla po 200let místem ražby mincí a medailí olomouc...

Sněmovní sál

Po požáru zámku v roce 1752 shořelo druhé poschodí a střecha severozápadního křídla z...

Kostel sv. Mořice

Kostel sv. Mořice je situován v historickém centru města, na Stojanově náměstí....

 
 
 

Městský úřad v Kroměříži

Potřebuji vyřídit na MěÚ v Kroměříži...

Inet objednávání - MěÚ Kroměříž

Elektronické rezervace, systém WebCall...

Televizní program

Přehled reportáží, pořadů a jejich obsahy.

inzerce

Zápis firem do katalogu

Kroměříž.cz nabízí firmám: propagaci Vaší značky, produktů či služeb, způsob zviditelnění Vaší firmy, informace pro stávající i případné klienty o Vaší nabídce, výrobcích či službách firmy, inzerci na internetu, efektivní formy propagace za příznivé ceny. Napište nám na redakce@kromeriz.cz ...


Důležitá telefoní čísla

 

Užitečné odkazy na internetu

Policie ČR, Městská policie
573 331 153, 573 321 156
 
Počasí
TAXI
573 341 020, 777 686 858
 
Mapy
MÚ Kromeríž
573 321 111
 
Jízdní řády
Infocentrum regionu
573 331 473, 573 334 191
 
Rezervace ubytování
Rychlá lékarská pomoc, LSPP
155, 573 322 580, 573 322 263
 
Kulturní přehledy

Služba a provozovatel:

Kroměříž.cz, Copyright © 1997 - 2007.
Reaia s. r. o., Inetrans, Poski.com
Informace o serveru Kroměříž.cz

Vstup pro inzerenty

Zadejte své přihlašovací jméno a heslo.
V případě, že jste osobní údaje zapomněli,
kontaktujte technickou podporu.
OK
růžek levý růžek pravý