Růžek
ikonka
Kunovské léto, letní slunovrat, Holešovská regata, Zvonečkový jarmark – na Východní Moravě

Datum: 17. 6. 2019, autor: ikonka autora Redakce , Funkce: ikonka tisku Tisk

... pozvánky ...

ilustracni obrazek

 

Kunovské léto, letní slunovrat, Holešovská regata, Zvonečkový jarmark – na Východní Moravě

Týden před prázdninami patří hudbě, tanci a zábavě.

 

Město Kunovice bude od 19. do 23. června žít 26. ročníkem Mezinárodního dětského folklorního festivalu Kunovské léto. Převážná většina programu se odehraje v areálu Jízdy králů, ale také v Panském dvoře, zavítá do Uherského Hradiště, Luhačovic.  Těšit se můžete jak na folklorní vystoupení, tak i na řadu doprovodných akcí, například na Gulášfest, slavnostní ohňostroj, taneční školu pro veřejnost, výstavu železničních modelů apod. Cestovat můžete prostřednictvím výstavy Letem světem s Hanzelkou a Zikmundem.

 

Prestižní hudební těleso - Hudba Hradní stráže a Policie ČR vystoupí 20. června od 19 hodin na Lázeňském náměstí v Luhačovicích.

 

Rekreační areál Pod Šaumburkem v Hostýnských vrších připravil k přivítání astronomického léta program pro děti a dospělé s názvem LÉTOBRANÍ pod Šaumburkem. Proběhne v pátek 21: června, tj. v den letního slunovratu. Od 16 hodin, kdy bude areál otevřen, až do pozdního večera se můžete těšit na revivalové rockování se skupinami Divokej Bill revival (21.30-22,50), Waťák – Kabát revival (20.00-21.00) a úspěšnou dětskou kapelou DOCELA (17.55-19.20). Vstupné 150 Kč, děti do 15 let zdarma, osoby starší 60 let 50 Kč.

 

Ve Hvězdárně v Uherském Brodě je připraven program pro přivítání slunovratu na sobotu 22. června. Od 19 hodin do půlnoci můžete pozorovat Slunce, hvězdnou oblohu, posedět u ohně či poslechnout si vystoupení Dětského pěveckého sboru Comenius nebo Cimbálové muziky Burčáci. Akce se koná pod širým nebem, v případě nepříznivého počasí uvnitř. Pokud chcete sedět nebo ležet na trávníku, přineste si deku.   

 

Hudební událostí roku v Holešově je populární multigenerační hudební festival Holešovská regata. 21. a 22. června se v zahradách Zámku Holešov představí špičkoví interpreti, mimo jiné Tublatanka, Vašo Patejdl, Tata Bojs, Ondřej Havelka, skupina Jelen a řada dalších.

 

Ve Starém Městě v Zašívárně U Osla je na 22. června připraven Sraz vousáčů. Od 14 hodin je připraven program pro děti i dospělé.  Zašívárna u Osla leží na vodní cestě Baťův kanál a na cyklostezce č. 4 vedoucí kolem Baťova kanálu a řeky Moravy.

 

V Napajedlích proběhne 22. června od 16 hodin na nádvoří Nového Kláštera 6. ročník Festivalu malých pivovarů. K ochutnání bude výběr těch nejlepších piv z 13 malých pivovarů. Vrcholem večera bude velkolepá show světové top revival kapely KISS Forever Band! Akce je určena pro celé rodiny, pro děti je připravena zábava s DDM Matýsek.

 

Uherské Hradiště má na sobotu 22. června od 8 do 16 hodin připraven Svatojánský jarmark. Jeho součástí bude nejen možnost zakoupit si produkty tradičních řemesel, ale také vystoupení hudebních skupin různých žánrů. Od 10:30 se můžete těšit na Národní finále dětského verbuňku, tance, který je součástí nehmotného dědictví UNESCO.

 

Do Rožnova pod Radhoštěm se v sobotu 22. června vydejte na Zvonečkový jarmark. Proběhne v areálu Dřevěné Městečko ve Valašském muzeu v přírodě.

 

Zdroj: TZ, vychodni-morava.cz

 

 

 

 

 

reklamni prouzek

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Tyto informace byly vytištěny z portálu Kroměříž.cz [www.kromeriz.cz] – průvodce městem i regionem.
Veškerý obsah je chráněn autorským zákonem a jeho zneužití pro jiné než osobní účely je postižitelné dle Zákona Autorského a pozdějších předpisů.

© 2006, Kroměříž.cz

 
 
 
Ubytovámí
Ubytování ve městě

Hotel Octárna

Hotel Octárna se nachází v centru historické Kroměříže, jen několik minut chůze od ...

Restaurace ikona
Restaurace

Hotel Octárna

Hotel Octárna se nachází v centru historické Kroměříže, jen několik minut chůze od ...

Pamětihodnosti ikona
Pamětihodnosti

Libosad zv. Květná zahrada

Vznikla jako součást stavitelské aktivity biskupa Karla II. Lichtensteina-Kastelkorna...

Zámecká galerie

Významnou součástí Arcibiskupského zámku v Kroměříži je proslulá obrazárna, představu...

Biskupská mincovna

Biskupská mincovna ze 17. století byla po 200let místem ražby mincí a medailí olomouc...

Arcibiskupský zámek

Renesanční stavba, na jejímž místě stálo hradisko patrně již v době Velkomoravské říš...

 
 
 

Inet objednávání - MěÚ Kroměříž

Elektronické rezervace, systém WebCall...

Hledáte dům, byt, pozemek

.. či pronájem v Kroměříži? Katalog zde.

Městský úřad v Kroměříži

Potřebuji vyřídit na MěÚ v Kroměříži...

inzerce

Zápis firem do katalogu

Kroměříž.cz nabízí firmám: propagaci Vaší značky, produktů či služeb, způsob zviditelnění Vaší firmy, informace pro stávající i případné klienty o Vaší nabídce, výrobcích či službách firmy, inzerci na internetu, efektivní formy propagace za příznivé ceny. Napište nám na redakce@kromeriz.cz ...


Důležitá telefoní čísla

 

Užitečné odkazy na internetu

Policie ČR, Městská policie
573 331 153, 573 321 156
 
Počasí
TAXI
573 341 020, 777 686 858
 
Mapy
MÚ Kromeríž
573 321 111
 
Jízdní řády
Infocentrum regionu
573 331 473, 573 334 191
 
Rezervace ubytování
Rychlá lékarská pomoc, LSPP
155, 573 322 580, 573 322 263
 
Kulturní přehledy

Služba a provozovatel:

Kroměříž.cz, Copyright © 1997 - 2007.
Reaia s. r. o., Inetrans, Poski.com
Informace o serveru Kroměříž.cz

Vstup pro inzerenty

Zadejte své přihlašovací jméno a heslo.
V případě, že jste osobní údaje zapomněli,
kontaktujte technickou podporu.
OK
růžek levý růžek pravý