Neprůstřelná Kroměříž kope dvakrát venku – stále druhá v MSFL

Datum: 11. 10. 2018, autor: ikonka autora Redakce , Funkce: ikonka tisku Tisk

... SZMK ...

ilustracni obrazek

Naše Hanácká Slavia se chlubí nejlepší defenzivou v lize, skutečnou oporou v bráně. Posbírala cenné body doma jako venku, především pětkrát za sebou (přes 450 minut!) uhájila čisté konto. O minulém pátku v Kroměříži přehrála Hlučín. Vyhrála 3:0.

Silnější stránky na hře sešívaných by teď měly být uplatněny v bitvách venku. V zápasech důležitých. Hanácká Slavia je stále jen 3 body od pozice lídra (třetí ligu vede Líšeň) a nechce vybojovanými body mrhat a plýtvat. Chce hrát, co to dá, pokud možno vyhrávat, dokud to jde a "balon běhá bezvadně"...

Příští zápas podstoupí Hanáci v sobotu 13. 10. od 15:00 v Dolním Benešově. V neděli 21. 10. si přivstanou už ke 12. kolu Moravskoslezské fotbalové ligy (MSFL). Od 10:15 je čeká duel v Uničově.

Na domácí souboj se mohou příznivci kroměřížské kopané těšit až v pátek 26. 10. V 18:00 se rozeběhne jeden z podzimních šlágrů, magnet s Velkým Meziříčím.

Opět připomeňme fakta z 10. kola MSFL – z krásné výhry nad Hlučínem!

SK Hanácká Slavia Kroměříž – FC Hlučín 3:0 (1:0)

Branky: 44. a 73. Motal Lukáš, 71. Okleštěk Tomáš