Růžek
ikonka
Fotbalová benefice skončila dvojnásobnou remízou! Výhrou Terezky a početného publika

Datum: 13. 6. 2018, autor: ikonka autora Redakce , Funkce: ikonka tisku Tisk

... SZMK ...

ilustracni obrazek

 

Fotbalová benefice skončila dvojnásobnou remízou! Výhrou Terezky a početného publika

 

V pátek 8. června byla Kroměříž od 17:00 svědkem fotbalové benefice. Na Hanácké Slavii jsme "kopali za Terezku". Exhibiční zápas se konal na podporu Terezky Rumplíkové. Handicapované Terezce jsme chtěli zpříjemnit každodenní život, o jehož překážkách my zdraví nemáme ponětí. A povedlo se! Vybrala se krásná částka a navrch naše místní tribuny viděly skvělý, zajímavý zápas. Sportovní podvečer se skutečně vydařil.

 

Pořadatelé město Kroměříž, Real Top Praha a SK Hanácká Slavia se spolu s dalšími sponzory (Autoshop Paulus, AsisTeam, Nehoda Sport, Kružík, Vacutec, Rovina a RK-Empties) shodli, že koupí Terezce nový, špičkový, multifunkční kočárek. Vybrali mezi sebou 100 000 korun. Dalšími částkami chtěli přispívat srdeční lidé přicházející na stadion...

 

K benefici nastoupilo město Kroměříž proti osobnostem Real Top Praha. Trenérskou taktovkou na domácí poklepával legendami opředený kouč, hanácký patriot Petr Uličný. V sešívaných dresech jej výkonem potěšili Luděk Juráň, Martin Bsonek, Radek Šimoňuk, Vojta Navrátil, Dušan Sigmund, Michal Daněk, Roman Parobek, Tomáš a Martin Chorý, Zdeněk Michalec, Jiří Klabal, Ondřej Šilinger, Jindřich Lehkoživ, Jaroslav Paciorek, David Klimek, Karel Heinz, Ivo Světlík. "Radnici" reprezentovali běhaví a srdnatí Karel Holík a jako kapitán mančaftu starosta Jaroslav Němec. Často vůbec nebylo znát, kdo je fotbalista současný, kdo bývalý, a kdo je "pouhý" gurmán a milovník té úžasné mičudy.

 

Výzva se před Kroměříží tyčila velká, mimořádná... Tým Real Top Praha měl ve svém středu i esa české a československé kopané! Dále potom celebrity show-businessu, osobnosti všeho druhu. Hráli dokonce Tomáš Skuhravý, Pavel Horváth a Petr Švancara. Oslnili Juraj Šimurka, Alexandr Smita, Jakub Štefek, Ladislav Hampl, Leoš Noha, Jakub Štáfek, Pavel Nečas, Jiří Ployhar, Michal Nehoda, Dalibor Slezák, Ondřej Zamazal, Petr Kozák, Radek Šírl. Výživné akce upekl Jiří Babica a komentáře k výborným sudím neměl jindy výřečný Jaromír Bosák.

 

Do zápasu vstoupili domácí vlastní brankou, ale to je právě nakopne... Zaberou a dvěma góly skóre otočí. Mužstvo osobností ale stále víc a lépe dokazuje svoji kvalitu a sehranost. A tak vyhraje první poločas 2:5.

 

Druhé dějství se stane velkým comebackem sešívaných barev. Trenér "John" Uličný radami tým zlehka "masíruje", a ten se překonává každou minutou... Uměleckými trefami stáhne manko 3:6 na konečných 6:6! Slušelo se nabídnout fanouškům penaltový rozstřel... V poslední sérii má za stavu 3:3 mečbol na kopačce miláček davů Pavel Horváth. Zboří sice málem břevno, ovšem "to pravé ořechové" svému celku nerozlije.

 

Právě "tuplovaná" remíza je ale symbolická. Kdo jsme byli v pátek na fotbale, vyhráli jsme všichni. Nejen hráči na pažitu (jehož kvalitu chválil vždy upřímný Petr Švancara), ale i spokojení diváci. Celé to posvětil ušlechtilý akt dobročinnosti, naladění lidských srdcí. Bonbónkem pro každého fanouška (nejen pro děti) byla pak připravená autogramiáda.

 

Zdroj: szmk.cz

 

 

 

reklamni prouzek

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Tyto informace byly vytištěny z portálu Kroměříž.cz [www.kromeriz.cz] – průvodce městem i regionem.
Veškerý obsah je chráněn autorským zákonem a jeho zneužití pro jiné než osobní účely je postižitelné dle Zákona Autorského a pozdějších předpisů.

© 2006, Kroměříž.cz

 
 
 
Ubytovámí
Ubytování ve městě

Penzion a restaurace Zlobice

Penzion a restauraci Zlobice najdete v blízkosti krásného města Kroměříž, nazývaného ...

Restaurace ikona
Restaurace

Penzion a restaurace Zlobice

Penzion a restauraci Zlobice najdete v blízkosti krásného města Kroměříž, nazývaného ...

Pamětihodnosti ikona
Pamětihodnosti

Podzámecká zahrada

Podzámecká zahrada je přírodně krajinářský park se zahradními stavbami - Rybářský pav...

Muzeum Kroměřížska

Muzeum Kroměřížska se nachází v jednom ze tří kapitulních domů, které tvoří na Velkém...

Arcibiskupský zámek

Renesanční stavba, na jejímž místě stálo hradisko patrně již v době Velkomoravské říš...

Kostel P. Marie

Barokní kostel Nanebevzetí Bl. Panny Marie na Riegrově nám. si dochoval raně středově...

 
 
 

Městský úřad v Kroměříži

Potřebuji vyřídit na MěÚ v Kroměříži...

Inet objednávání - MěÚ Kroměříž

Elektronické rezervace, systém WebCall...

Televizní program

Přehled reportáží, pořadů a jejich obsahy.

inzerce

Zápis firem do katalogu

Kroměříž.cz nabízí firmám: propagaci Vaší značky, produktů či služeb, způsob zviditelnění Vaší firmy, informace pro stávající i případné klienty o Vaší nabídce, výrobcích či službách firmy, inzerci na internetu, efektivní formy propagace za příznivé ceny. Napište nám na redakce@kromeriz.cz ...


Důležitá telefoní čísla

 

Užitečné odkazy na internetu

Policie ČR, Městská policie
573 331 153, 573 321 156
 
Počasí
TAXI
573 341 020, 777 686 858
 
Mapy
MÚ Kromeríž
573 321 111
 
Jízdní řády
Infocentrum regionu
573 331 473, 573 334 191
 
Rezervace ubytování
Rychlá lékarská pomoc, LSPP
155, 573 322 580, 573 322 263
 
Kulturní přehledy

Služba a provozovatel:

Kroměříž.cz, Copyright © 1997 - 2007.
Reaia s. r. o., Inetrans, Poski.com
Informace o serveru Kroměříž.cz

Vstup pro inzerenty

Zadejte své přihlašovací jméno a heslo.
V případě, že jste osobní údaje zapomněli,
kontaktujte technickou podporu.
OK
růžek levý růžek pravý