Růžek
ikonka
Mužský tým Hanáků na dostřel hokejové sezony 2017/18

Datum: 15. 8. 2017, autor: ikonka autora Redakce , Funkce: ikonka tisku Tisk

... SZMK ...

ilustracni obrazek

 

Mužský tým Hanáků na dostřel hokejové sezony 2017/18

 

Mužský celek HK Kroměříž dělá již léta čest svému klubu a městu a nedočkavě vyhlíží novou sezonu. Ta předešlá nebyla vůbec zlá, ačkoli v lednu přišel útlum a předvánoční euforii usměrnil. Na začátku listopadu 2016 se přitom naši chlapi vyhoupli do čela krajského přeboru a sveřepě tam chtěli zůstat. V nádherné bitvě si doma poradí 5:3 s Velkým Meziříčím, pro výhru 5:1 jedou do Velké Bíteše, doma přestřílejí 9:6 Blansko a stejným poměrem "rozboří" Na Lapači Vsetín "B". Hradiště doma sundají 7:3 a hokejovou vánoční jedli ozdobí průběžnou 1. příčkou a celoroční domácí neporazitelností. Je to ale nepřesné – šlo o samá vítězství za tři body!

 

Každý tým v každém sportu bývá donucen poznat své meze, neoblíbeného soupeře, své memento... HK Kroměříž má přitom ve svých chlapech neopracované, surové zlato, zlato více než dvou rekordů. Mančaft je již čtyři sezony nejlépe střílejícím celkem Krajské ligy mužů. V sezoně 2015/16 třeba porazil 13:3 Rosice a 14:2 Břeclav, v sezoně 2016/17 deklasoval 13:1 Hradiště a vítězstvím 12:9 se vypořádal s Uničovem. To se pak ty branky načítají jako trnkový sad do kvasu!

 

Druhým rekordem Hanáků je fantastická domácí bilance, ať už po Novém roce přišla 3 zaváhání... V minulých třech letech byl systém krajského přeboru třikrát jiný, ovšem pokaždé sehráli (včetně nadstavby či play-off) 14 domácích utkání. A musíme se pochlubit, že v mezičase tří sezon a 42 zápasů padli doma jen osmkrát. S Ostrohem po nájezdech, lehkomyslně letos v únoru s Hodonínem a nedbale i s Boskovicemi. Jednou s Velkou Bíteší a Vel-Mezem, jenže – opatrně – třikrát s Uherským Brodem! Výsledky nejsou podstatné, každý zápas má jiný vývoj – ovšem platí, že právě Brod je naše "memento", naše dobré či špatné svědomí.

 

Nový ročník krajské soutěže začne hezky zostra, v sobotu 16. září právě v Brodě. Musíme tam odkrýt všechny karty, vytáhnout s veškerým odpichem, tahem a drajvem a arzenálem! Uherskobrodští jsou jako kolečka ve fabrice – taky pořežou, stačí zaváhat a nic vám neodpustí. Zato však takový soupeř, rival první kategorie, může muže vybičovat k velikému výkonu... Motivace bude s námi srostlá a záleží jen na našich střelcích, který to bude trefovat...

 

V sezoně 2014/15 zaznamenal Milan Merta 40 gólů a rok nato Luboš Murín 38 branek. Letos byl střeleckým premiantem opět Milan Merta, ale na záda mu dýchal Martin Stejskal a v play-off s Ostrohem a Boskovicemi vynikli kvalitou Martin Gazda s Lubošem Murínem. Výtečným "promazáním" pro ligový stroj byl Antonín Sprušil.

 

Přípravu budeme mít stejně dobrou jako před rokem. A považte, že jsme ještě 6. nebo 7. ledna byli první... Stejně jako loni míříme na konci srpna do Ružomberoku, kde budeme až do 3. září čelit znamenitým klubům ze Slovenska. Loni se účastnilo 6 týmů a Hanáci skončili bronzoví. Vyhráli dvě utkání ze tří, a to prosím na turnaji potkali jen celky ze 2. slovenské národní ligy.

 

Přejeme mužům našeho HK do sezony pouze to nejlepší! V pondělí, nejpozději ve středu, uděláme fotky z jejich tréninku. Hanáci neponechávají nic náhodě, šlapou do toho naplno už několik týdnů!

 

Zdroj: szmk.cz

 

 

 

reklamni prouzek

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Tyto informace byly vytištěny z portálu Kroměříž.cz [www.kromeriz.cz] – průvodce městem i regionem.
Veškerý obsah je chráněn autorským zákonem a jeho zneužití pro jiné než osobní účely je postižitelné dle Zákona Autorského a pozdějších předpisů.

© 2006, Kroměříž.cz

 
 
 
Ubytovámí
Ubytování ve městě

Music club TABU

Jediný DESIGN CLUB v Kroměříži. GOOD DRINKS - GOOD FRIENDS - GOOD MUSIC - 80. a 90. ...

Restaurace ikona
Restaurace

Vegetariánská restaurace

Restaurace se nachází v samém centru historické Kroměříže, jen několik kroků od vcho...

Pamětihodnosti ikona
Pamětihodnosti

Podzámecká zahrada

Podzámecká zahrada je přírodně krajinářský park se zahradními stavbami - Rybářský pav...

Arcibiskupský zámek

Renesanční stavba, na jejímž místě stálo hradisko patrně již v době Velkomoravské říš...

Sněmovní sál

Po požáru zámku v roce 1752 shořelo druhé poschodí a střecha severozápadního křídla z...

Kostel P. Marie

Barokní kostel Nanebevzetí Bl. Panny Marie na Riegrově nám. si dochoval raně středově...

 
 
 

Městský úřad v Kroměříži

Potřebuji vyřídit na MěÚ v Kroměříži...

Inet objednávání - MěÚ Kroměříž

Elektronické rezervace, systém WebCall...

Hledáte dům, byt, pozemek

.. či pronájem v Kroměříži? Katalog zde.

inzerce

Zápis firem do katalogu

Kroměříž.cz nabízí firmám: propagaci Vaší značky, produktů či služeb, způsob zviditelnění Vaší firmy, informace pro stávající i případné klienty o Vaší nabídce, výrobcích či službách firmy, inzerci na internetu, efektivní formy propagace za příznivé ceny. Napište nám na redakce@kromeriz.cz ...


Důležitá telefoní čísla

 

Užitečné odkazy na internetu

Policie ČR, Městská policie
573 331 153, 573 321 156
 
Počasí
TAXI
573 341 020, 777 686 858
 
Mapy
MÚ Kromeríž
573 321 111
 
Jízdní řády
Infocentrum regionu
573 331 473, 573 334 191
 
Rezervace ubytování
Rychlá lékarská pomoc, LSPP
155, 573 322 580, 573 322 263
 
Kulturní přehledy

Služba a provozovatel:

Kroměříž.cz, Copyright © 1997 - 2007.
Reaia s. r. o., Inetrans, Poski.com
Informace o serveru Kroměříž.cz

Vstup pro inzerenty

Zadejte své přihlašovací jméno a heslo.
V případě, že jste osobní údaje zapomněli,
kontaktujte technickou podporu.
OK
růžek levý růžek pravý