Textova verze

ikonka
První pomoc účastníkům nehody poskytli profesionální hasiči

Datum: 25. 4. 2016, autor: ikonka autora Redakce , Funkce: ikonka tisku Tisk

Dopravní nehoda dvou vozidel u Holešova.

ilustracni obrazek

 

První pomoc účastníkům nehody poskytli profesionální hasiči

Dopravní nehoda dvou vozidel u Holešova na Kroměřížsku.

Na místo dopravní nehody osobního vozidla zn. Škoda Octavia a dodávky zn. Renault Kangoo, ke které došlo ve středu 20. dubna 2016, v prostoru  jedné z křižovatek na silničním obchvatu města Holešov, dorazili v 07:03 hodin jako první profesionální hasiči ze stanice Holešov. Jedno z vozidel zůstalo stát po střetu v křižovatce, druhé skončilo v příkopu u komunikace.

Okamžitě po příjezdu hasiči poskytli předlékařskou pomoc spolujezdkyni řidiče z vozidla Škoda Octavia. K dalšímu ošetření si ji následně převzala posádka zdravotnické záchranné služby. Ta ošetřila také řidiče vozidla. Po ošetření záchranáři zůstali oba na místě události. Řidič druhého vozidla vyváznul z nehody bez zranění.

Hasiči zajistili místo nehody, zabezpečili havarovaná vozidla proti vzniku požáru a pomocí sorbentů likvidovali únik provozních kapalin z obou vozidel.

 

Po dobu zásahu hasičů a záchranářů byl provoz na komunikaci řízen městskými a následně i státními policisty.

Prostor křižovatky obchvatu Holešova a silnice Přílepy - Holešov je častým cílem výjezdů profesionálních hasičů k hlášeným dopravním nehodám. Jen od začátku tohoto roku tu profesionální hasiči zasahovali v pěti případech.

 

por. Bc. Libor Netopil – tiskový mluvčí HZS Zlínského kraje

 

 

reklamni prouzek
Normalni verze