Růžek
ikonka
Východní Morava zve na Zátoku rejnoků, vdolečky i Beatles

Datum: 15. 9. 2014, autor: ikonka autora Redakce , Funkce: ikonka tisku Tisk

Příjemné trávení volného času nabízí v příštích dnech Východní Morava.

ilustracni obrazek

 

Východní Morava zve na Zátoku rejnoků, vdolečky i Beatles

 

Příjemné trávení volného času nabízí v příštích dnech Východní Morava. Zbývá vybrat si už jen tu svou akci.

 

Do středy 17. září je možné navštívit výstavu fotografii z letošního ročníku motoristického závodu Dakar, umístěná je v Kině Vatra ve Vsetíně. Autorem snímků je vsetínský rodák M. Chytka. Výstava je přístupná od pondělí do pátku od 16:00 do 19:30, v sobotu a v neděli od 17:00 do 19:30.

 

Jaké dostávají od návštěv knihy primátoři města Zlína, můžete zjistit ve středu 17. září na výstavě, kterou pořádá Krajská knihovna Františka Bartoše ve Zlíně. Vstupné na výstavu, která potrvá do soboty 20. září, je zdarma. Stejná knihovna zve i na přednášku Lisabon – nejzápadnější město Evropy. Metropolí plnou krásných historických památek provede obrazově i slovem Evžen Jecho. Přednáška začne v 17:00, vstupné je ve výši 40 Kč, snížené 30 Kč.

 

O výstupech v Alpách nad 4 000 metrů nad mořem pohovoří ve čtvrtek 18. září v T-klubu v Rožnově pod Radhoštěm horolezec Jaroslav Lukáš. Beseda, jejíž součástí budou fotografické záběry a krátké video, začne v 19:00. Vstupné je dobrovolné.

 

V luhačovickém Hotelu a Valašském šenku Ogar vystoupí ve čtvrtek dokonalá kopie Beatles. Na písně legendární čtveřice z Liverpoolu si můžete zatancovat nebo si jen poslechnout. Vystoupení začne v 19:30, rezervace míst na 775 980 012.

 

Velké náměstí v Kroměříži bude v pátek 19. září patřit Slavnostem vína a burčáku a 5. městským farmářským trhům. Bude možné zakoupit i řemeslné výrobky a produkty farmářů z regionu, chybět nebudou ani stánky s občerstvením. Akce začne v 8:00 a potrvá do 17:00.

 

V T-klubu v Rožnově pod Radhoštěm vystoupí vsetínská trojice muzikantů, která si říká Žamboši. Progresivní akusticko-folkrockové uskupení se představí s písněmi s důrazem na text, emoce a energii. Koncert začne 19:00, vstupné stojí v předprodeji 110 Kč, na místě 140 Kč.

 

Rožnovský pivovar v Rožnově pod Radhoštěm pořádá v sobotu 20. září 1. Pivní slavnosti. Na pivovarském dvoře budou i tradiční farmářské trhy. Program začne v 8:00. 

 

V sobotu se dočkají ti, kteří se těší na Zátoku rejnoků v ZOO Zlín. Unikátní expozice nabídne možnost blízkého setkání s těmito mořskými parybami. Návštěvníci je budou moci pozorovat v bazénu o ploše 70 metrů čtverečních s průměrnou hloubkou vody zhruba metr. Objem celého vodního systému je víc jak 80 tisíc litrů.

 

Na 3. ročník moštování ovoce a košt burčáku zve v sobotu Muzeum Huštěnovice ve stejnojmenné obci na Uherskohradišťsku. Program začne v 14:00. Kromě moštování ovoce a koštu burčáku proběhne například ukázka zemědělské techniky, výstava zemědělských produktů, soutěž o nejlepší regionální klobásku a chleba nebo soutěž o nejzručnější dojičku krav. Zahraje také folková kapela Děvčice, vystoupí Dívčí folklórní soubor Marenka, žáci ZŠ a MŠ. Připraveno bude občerstvení, pro děti skákací hrad a další atrakce.

 

V Klubu sportu a kultury ve Vlčnově na Uherskohradišťsku pořádají v sobotu X. košt vdolečků, který začne v 18:00. Prezentovány budou tradiční jídla, řemesla a folklór z Oravy a Východního Slovácka. Vstupné stojí 60 Kč.

 

Od neděle do pondělí 22. září ožije tvrz v Hluku na Uherskohradišťsku Výstavou výpěstků ovoce a zeleniny. Půjde o šestý ročník této akce. V neděli ji bude možné navštívit od 13:00 do 19:00, v neděli od 9:00 do 13:00.

 

Zdroj: TZ Východní Morava.cz

 

reklamni prouzek

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Tyto informace byly vytištěny z portálu Kroměříž.cz [www.kromeriz.cz] – průvodce městem i regionem.
Veškerý obsah je chráněn autorským zákonem a jeho zneužití pro jiné než osobní účely je postižitelné dle Zákona Autorského a pozdějších předpisů.

© 2006, Kroměříž.cz

 
 
 
Ubytovámí
Ubytování ve městě

Penzion a restaurace Zlobice

Penzion a restauraci Zlobice najdete v blízkosti krásného města Kroměříž, nazývaného ...

Restaurace ikona
Restaurace

Hotel Octárna

Hotel Octárna se nachází v centru historické Kroměříže, jen několik minut chůze od ...

Pamětihodnosti ikona
Pamětihodnosti

Kostel sv.Jana Křtitele

Stavitelství vrcholného baroka na Moravě představuje kostel sv. Jana Křtitele na Masa...

Zámecká galerie

Významnou součástí Arcibiskupského zámku v Kroměříži je proslulá obrazárna, představu...

Podzámecká zahrada

Podzámecká zahrada je přírodně krajinářský park se zahradními stavbami - Rybářský pav...

Kostel P. Marie

Barokní kostel Nanebevzetí Bl. Panny Marie na Riegrově nám. si dochoval raně středově...

 
 
 

Městský úřad v Kroměříži

Potřebuji vyřídit na MěÚ v Kroměříži...

Hledáte dům, byt, pozemek

.. či pronájem v Kroměříži? Katalog zde.

Televizní program

Přehled reportáží, pořadů a jejich obsahy.

inzerce

Zápis firem do katalogu

Kroměříž.cz nabízí firmám: propagaci Vaší značky, produktů či služeb, způsob zviditelnění Vaší firmy, informace pro stávající i případné klienty o Vaší nabídce, výrobcích či službách firmy, inzerci na internetu, efektivní formy propagace za příznivé ceny. Napište nám na redakce@kromeriz.cz ...


Důležitá telefoní čísla

 

Užitečné odkazy na internetu

Policie ČR, Městská policie
573 331 153, 573 321 156
 
Počasí
TAXI
573 341 020, 777 686 858
 
Mapy
MÚ Kromeríž
573 321 111
 
Jízdní řády
Infocentrum regionu
573 331 473, 573 334 191
 
Rezervace ubytování
Rychlá lékarská pomoc, LSPP
155, 573 322 580, 573 322 263
 
Kulturní přehledy

Služba a provozovatel:

Kroměříž.cz, Copyright © 1997 - 2007.
Reaia s. r. o., Inetrans, Poski.com
Informace o serveru Kroměříž.cz

Vstup pro inzerenty

Zadejte své přihlašovací jméno a heslo.
V případě, že jste osobní údaje zapomněli,
kontaktujte technickou podporu.
OK
růžek levý růžek pravý